HAKKIMIZDA
Btf Madeni Yağlar Hakkımızda :

Firmamız 2010 yılında Doğuş Makine adı altında iş makineleri yedek parça satışı ile sektörde faaliyete başlamıştır. Akabinde Canik İş Makineleri ünvanıyla Samsun bölgesinde Cat Borusan Yetkili Servisini bünyesine katmış ve kısa sürede Türkiye’de müşteri memnuniyeti en yüksek yetkili servisler arasına girmiştir.

2017 yılında Ortaklar Filtre’yi kurarak, filtreleme çözümlerinde bir dünya markası olan Donaldson Filtreyi ve Asaş Filtre bölge distribütörlüklerini bünyesine katan şirketimiz, yakaladığı başarıya kendi markası olan Woltmax ve OTF Filtreyi de ekleyerek 2000 m2 lik depolama alanı ve 10.000 kalem ürün çeşidiyle bölgede güçlü bir pazarlama şirketi olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Son olarak 2022 yılı Ağustos ayında Elf Total Madeni Yağlar Bölge Distribütörlüğünü BTF Madeni Yağlar adı altında grup şirketlerinin bünyesine katan firmamız, uzman kadrosuyla güvenilir, hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi ilke edinerek, sektörde yaptığı yatırımlarıyla büyümeye emin adımlarla devam etmektedir.


Kalite ve Hizmet Anlayışımız:

Kurulduğu günden beri; her zaman “Koşulsuz müşteri memnuniyeti” ilkesini ön planda tutan ve bu yaklaşımı ile bir çok ödül almaya hak kazanan şirketimiz yeni yatırımlarla genişlemeye devam etmektedir.

Çalışanlarımızı özenle seçiyor, gelişimin önemine olan inancımız ile sürekli eğitimler düzenliyoruz. Tüm tesislerimizi en yeni teknolojilerle destekliyor ve yeniliyoruz. Tek amacımız var: Müşterilerimize mümkün olan en iyi hizmeti sunmak...